Procedury badania instalacji Canon Eos 4000 Digital

Procedura badania instalacji Canon Eos 4000 Digital jest procesem, który ma na celu zweryfikowanie, czy dane urządzenie jest poprawnie zainstalowane i działa zgodnie z zamierzeniami. Badanie obejmuje sprawdzenie podstawowych ustawień sprzętu, włączenie i wyłączenie urządzenia, weryfikację działania lupy i innych dodatkowych funkcji aparatu, a także sprawdzenie, czy łączenie się z serwerami Canon jest prawidłowe. Po przeprowadzeniu procedury badania instalacji Canon Eos 4000 Digital, użytkownik będzie mógł korzystać z aparatu w pełni.

Ostatnia aktualizacja: Procedury badania instalacji Canon Eos 4000 Digital

 • Upewnij się, że Twoje urządzenie (np. smartfon) jest połączone z routerem bezprzewodowym (A). Szczegółowe informacje na temat sprawdzania tych ustawień można znaleźć w podręczniku dostarczonym z routerem bezprzewodowym lub uzyskać od jego producenta.

 • Konfiguracja, funkcje routera, procedury instalacji i ustawienia zabezpieczeń urządzeń sieciowych mogą się zmieniać w zależności od systemu operacyjnego. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w podręczniku urządzenia sieciowego lub uzyskać od jego producenta.
 • Ta drukarka nie obsługuje opcji IEEE802. 11ac, IEEE802. 11a ani IEEE802. 11n (5 GHz). Sprawdź, czy urządzenie jest zgodne ze standardem IEEE802. 11n (2, 4 GHz), IEEE802. 11g lub IEEE802. 11b.
 • Jeśli w urządzeniu jest włączony tryb „Tylko IEEE802. 11n”, nie można używać protokołu zabezpieczeń WEP ani TKIP. Zmień w urządzeniu protokół sieciowy na jakiś inny niż WEP i TKIP lub zmień tryb na jakiś inny niż „Tylko IEEE802. 11n”.
  Podczas zmiany ustawień połączenie między urządzeniem a routerem bezprzewodowym zostanie tymczasowo wyłączone. Nie należy przechodzić do następnego ekranu, dopóki konfiguracja nie zostanie zakończona.
 • W przypadku eksploatacji w biurze skontaktuj się z administratorem sieci.
 • Pamiętaj, że w przypadku połączenia z siecią pozbawioną zabezpieczeń istnieje niebezpieczeństwo ujawnienia Twoich danych osobowych stronom trzecim.
 • Z portów LAN i USB można korzystać równocześnie.
 • Ponad 18 lat doświadczenia

  Ponad 18 lat na rynku, ponad 600 tys. zamówień, 97% zadowolonych Klientów – taki wynik zobowiązuje. Zaufaj faktom i wybierz Cyfrowe. pl!

 • 54 pasjonatów w zespole54 pasjonatów fotografii i filmowania, w sumie blisko 500 lat doświadczenia! Ponad 300 filmów edukacyjnych na YouTube, 1000 poradników na blogu firmowym!Ponad 23 tysiące produktówPonad 23 tys. produktów prawie 400 marek, dostępnych w jednym miejscu. Sprzęt dla początkujących oraz unikalne pozycje dla profesjonalistów. Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Skontaktuj się z nami, zamówimy go specjalnie dla Ciebie!97% pozytywnych opinii

Korzystaj z tej strony, aby skonfigurować swoje urządzenie i poznać wszystkie jego możliwości.

© CANON INC. 2023

Procedury badania instalacji Canon Eos 4000 Digital

Bezpośredni link do pobrania Procedury badania instalacji Canon Eos 4000 Digital

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Procedury badania instalacji Canon Eos 4000 Digital