Podręcznik inscenizacji Hitachi C2856tn

Podręcznik Hitachi C2856tn Inscenizacji to kompleksowy poradnik dotyczący inżynierii i montażu systemów audio-video. Książka zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące instalacji, konfiguracji i programowania systemu wraz z szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi niezbędnych narzędzi i materiałów potrzebnych do zrealizowania zadania. Podręcznik zawiera również informacje na temat kompatybilności sprzętowej i oprogramowania oraz procedur wykonywania wszelkich czynności związanych z konfiguracją i programowaniem systemu. Poradnik zawiera również wskazówki dotyczące instalacji, konfiguracji i programowania systemu, a także szczegółowe informacje na temat łączenia systemu do innych urządzeń.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik inscenizacji Hitachi C2856tn

Wybierz swoje urządzenieaby lepiej dobrać część

Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

Zebrano tutaj Piloty do telewizorów Hitachi C2856TN. Tworzymy poradnik, jak naprawiać i dbać o sprzęty. Baza Porad stale się rozwija. Prócz tego pokazujemy na filmikach na kanale Youtube, jak wymieniać uszkodzone części na nowe. Przewertuj jakie inne części przypisane są do Twojego modelu: telewizorów Hitachi C2856TN. Nie przegap!

Rodzaj: Telewizor
Producent: Hitachi

Model: C2856TN

mechanika: A7

Niedostępny

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

Przem188 29 Jul 2006 13:03 3730

 • #1

  EDA specialist

  #1

  Panowie, powiedzcie mi, jak wejść w tryb serwisowy w TV Hitachi C2556TN, znalazłem instrukcje ale nie mogę pomimo opisu wejść w ten tryb. Muszę przestawić opcje fonii na polski standard. Telewizor był przywieiony z Niemiec, gdzie było ustawienie BG, Jak ktoś ma zdolności lingwistyczne może mi przetłumaczyć ten fragment na stronie 5 na samym początku? Jeszcze jedno pytanie, kupiłem do tego telewiora pilot zastępczy, niestety ni w ząb nie mogę nim zaprogramować stacji. Nie wiem, dalczego. Kto mi pomoże? Bardzo zależy mi na postawieniu tego telewizora do stanu używalności.

 • Helpful post

  #2jarek slowLevel 15  #2

  Witam. Aby wejść w menu serwisowe należy nacisnąć przyciski volume + i volume - klawiatury lokalnej i trzymać je do momentu wyświetlenia listy tak jak na rysunku. Następnie przyciskami program + i program - zaznaczasz funkcję, którą chcesz wybrać i następnie przyciskiem volume + - wchodzisz w wybraną funkcję. Powodzenia.

 • #3#3

  Dziękuje. Przepraszam za te pobrane punkty za transfer pliku. Zwracam je na konto i oczywiście klikam pomógł. Jest jeszcze wcześnie ale ok. południa poczynię próby. Mam nadzieje że się powiedzie.

 • #4tenap

  TVs specialist

 • #5#5

  Jeszcze jedno pytanie: przestawiłem w trybie serwisowym fonię na polski standard, ale mimo to na polskich stacjach nie ma w dalszym ciągu dźwięku. O ile wiem, musi to być fonia równoległa NICAM. Pytanie jest takie, jaka fonia równoległa się nadaje do tego modelu TV? Jeżeli to konieczne wstawiam schemat tego telewizora. Jeżeli ktoś zechce dla wyjaśnienia mojego pytania pobrać schemat, zwrócę punkty.

 • #7#7

  Wg. scheamtu, filtrem odpowiedzialnym za fonię NICAM jest J9250, więc jego należałoby wymienić. Na jaki typ? Wg. tabeli, jest to filtr na pasmo 6. 0 6. 55. Jaki zamiast niego wlutować?

 • #8#8

  Czy masz fonie mono 6. 5Mhz?, czy J9250 to CP201?

 • #9#9

  Tak, CP 202 na scheamcie (chyba się pomyliłeś, nie CP201) to fitr J9250. czy moge zastosować fonię zwykłą 6. 5 Mhz? Czy będzie wówczas dźwiek stereo?

 • #10#10

  Aplikacja fonii taka jak w chassis 11AK19, procesor TDA9875, porównaj sobie.
  Fragment Twojego schematu:

 • #11#11

  Wszystko fajnie, ale wygląda na to że będe musiał uzupełnic płytę głowna o kilka podzespołów, poniewaz brakuje scalaka i fitra, właśnie tego fragmentu, który wkleiłeś do posta. Może nie cały, częśc elementów jest. Trudno. Innego wyjcia nie widzę, musze mieć dwa standardy. Jeszcze zaglądne po stronach w poszukiwaniu foni równoległej NICAm, może prościej byłoby zamiast uzupelniac płyte wlutować mała płytke z ta fonią. Dzięki za pomoc.

 • #12#12

 • #13#13

  Co sądzisz o foniii MJM F88, nadaje sie, jezeli tak, to gdzie ją należy podłaczyć? scalaka IC201 wraz z otoczeniem brak na płycie jest IC202. Gdzie sie do niego dołączyć? Przepraszam, że o wszystko pytam, po raz pierwszy trafia mi się taki sprzęt.

 • #14#14

  Pisałeś, że fonia 6. 5 mono działa, zatem MJM F88 jest Tobie zbędna. F88 służy do systemu stereo analogowego tzw. A2, który w Polsce nigdy nie był używany. Musisz powalczyć z uruchomieniem Nicamu lub założyć zewnętrzny Dekoder Nicam.

 • #15#15

  Nie, niestety nie ma fonii 6. 5, tylko 5. 5 z tunera TV-sat. tak więc poprzednie pytanie dalej aktualne.

 • #16#16

  Tak jak pisałem wymień filtry SAW CP501, CP202 na inne z systemem DK, w trybie serwisowym na DK i 6. 5 mono powinno zadziałać. Można zastosować konwerter fonii FG4A firmy MJM lub fonię RYMI.

 • #17#17

  Serdeczne podziękowania kolego tenap. Temat uwązam za zamknięty, chyba że jeszcze ktoś wrzuci tu "pare groszy". Pozdrawiam!!!

 • #18Michał99Level 32  #18

  Dołącze się do tematu, Przem188 jak udało Ci się zaprogramować stacje, mam pilota IR285 i jest problem aby wprowadzić do pamięci.

 • #19#19

  Niestety nie pomoge Ci kolego Michale, telewizora juz nie mam, i nie mogę sobie przypomniec jak to się robiło.

Jak uzyskać dostęp do podręcznika użytkownika Oprogramowanie Intel®...
Podręcznik inscenizacji Hitachi C2856tn

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik inscenizacji Hitachi C2856tn

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik inscenizacji Hitachi C2856tn