Podręcznik informacyjny właściciela Aeg A72710gnx1

Podręcznik informacyjny właściciela Aeg A72710GNX1 jest przydatnym narzędziem do zarządzania systemem chłodzenia. Dzięki niemu możesz lepiej zarządzać swoim systemem chłodzenia, monitorować jego wydajność i wykrywać możliwe problemy. Podręcznik zawiera informacje na temat wszystkich funkcji i narzędzi, które możesz użyć do zarządzania swoim systemem chłodzenia, a także o tym, jak należy go poprawnie używać. Podręcznik informacyjny właściciela Aeg A72710GNX1 jest łatwy w użyciu i prosty w obsłudze, dzięki czemu możesz z łatwością zarządzać swoim systemem chłodzenia.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik informacyjny właściciela Aeg A72710gnx1

Podręcznik użytkownikaIM 2702

Początek podręcznika użytkownikaStrona Główna>Podręcznik użytkownika

Szerokość zamrażarka: 59. 5 cm
Zamrażarki wysokość: 154 cm
Marki: AEG
Sygnał ostrzegawczy: Tak
Tryb super zamrażanie: Antifreeze: Typ: wolnostojąca
Obudowa zamrażarki: skrzyniowa
Obudowa zamrażarkiPołożenie wewnętrzne

Objętość zamrażarki

Objętość zamrażarki
Oznacza wewnętrzną pojemność użytkową zamrażarki przeznaczoną na przechowywanie produktów mrożonych. |Rozmiar zamrażarki nie jest określany przez liczbę osób w gospodarstwie domowym, ale Twoje potrzeby i styl życia.

Liczba oddzielnych komór w zamrażarce

Liczba oddzielnych komór w zamrażarce
Ilość komór (szuflad) w zamrażarce. Może to być kombinacja otwieranych pojemników z szufladami.

Klasa energetyczna

Klasa energetyczna
Przyporządkowanie produktu do klasy energetycznej umożliwia szybką informację dotyczącą charakterystyki energetycznej produktu. Klasy oznacza się literami A - G, przy czym A+ oznacza minimalne standardy wydajności energetycznej sprzętu.

Zużycie energii na rokZdolność do zamrażania

Zdolność do zamrażania
Wydajność zamrażania wskazuje ile kg świeżej żywności zamrażarka może zamrozić w ciągu 24h.

Klasa klimatyczna

Klasa klimatyczna
Klasa klimatyczna określa optymalną temperaturę otoczenia, w którym urządzenie pracuje. Aby uzyskać najlepszą wydajność, wybierz odpowiednią lokalizację dla urządzenia. Należy pamiętać, że temperatura w pomieszczeniu ma wpływ zarówno na zużycie energii, j

Czas utrzymywania temperatury w razie awarii

Czas utrzymywania temperatury w razie awarii
Ten czas wskazuje, ile wytrzyma zamrożona żywność w razie awarii prądu.

Antifreeze

Antifreeze
Może to być lodówka z systemem wentylacji, częściej jednak chodzi o system wentylacji we wnętrzu zamrażarki, który zapobiega powstawaniu warstwy lodu na ścianach zamrażarki lub na żywności.

Tryb super zamrażanie

Tryb super zamrażanie
Zamrażarka może aktywować super mrożenie, co obniża temperaturę w zamrażarce. Funkcji należy użyć w przypadku dołożenia do zamrażarki dużej ilości produktów.

Sygnał ostrzegawczy

Sygnał ostrzegawczy
Jest to sygnał dźwiękowy lub wizualny wskazujący na podwyższoną temperaturę.

Możliwość zmiany kierunku otwarcia drzwi

Możliwość zmiany kierunku otwarcia drzwi
W urządzeniu można zmienić sposób otwierania drzwi z prawego na lewe i odwrotnie. |

Hałas

Hałas

Poziom hałasu to bardzo ważny parametr przy wyborze urządzenia. Natężenie hałasu podawane jest w decybelach (dB). Decybele są mierzone logarytmicznie. A więc – jeśli dźwięk narasta po dziesięciu decybelach, to każdy stopień jest dziesięciokrotnie mocniejszy od poprzedniego.

Tak więc 20 dB jest dziesięć razy głośniejsze niż 10 dB. Ale 30 dB to już sto razy głośniejszy dźwięk niż 10 dB.

Przykładowe poziomy hałasu w porównaniu do normalnego życia 10dB - hałas komputera, lot samolotem 20dB - zegar tyka 30dB - szept 35dB - hałas w tle w dzielnicy mieszkalnej (noc) 45dB - hałas w tle w dzielnicy mieszkalnej (dzień) 60dB - normalna rozmowa 70dB - hałas w biurach, zwykła restauracja 80dB - głośna muzyka, ulica na żywo 90dB - metro, burza 100dB - kosiarka 110dB - dyskoteka, koncert rockowy, silnik samochodowy na wyższych obrotach 120dB - młot pneumatyczny w odległości ok 1m, wodospad 130dB - samolot w odległości 30m, wybuch wulkanów

Szerokość zamrażarkaZamrażarki wysokość
Budowa
Typwolnostojącaskrzyniowaniezabudowana
Objetościowe właściwości181 l6KonsumpcjaA++203 kWh/rokuWłasności klimatyzacji20 kg/24 godzSN, T, ST, N30 hFunkcjeTakdodatkowe właściwości42 dBDalsze parametry59. 5 cm154 cmWymiarySzerokość produktu59. 5 cmWysokość produktu154. 0 cmGłębokość produktu65. 8 cmWaga produktu64. 3 kgSzerokość opakowania63. 5 cmWysokość opakowania159. 0 cmGłębokość opakowania70. 0 cmWaga produktu w opakowaniu66. 0 kg

Dokumentacja tego produktu

Podręcznik dla przedsiębiorcy

W ramach projektu został przygotowany podręcznik do samooceny zużycia energii dla małego i średniego przedsiębiorcy, który ma pomóc w uzyskaniu odpowiedzi na pytanie, dlaczego warto zwiększać efektywność energetyczną w przedsiębiorstwie oraz jakimi metodami się posłużyć.

Wśród wybranych metod rozróżniono działania techniczne oraz pozatechniczne.

Opisane w podręczniku zagadnienia i działania mają być podpowiedzią, gdzie szukać oszczędności.

Ma on także zachęcić do przyjrzenia się przedsiębiorstwu, wprowadzeniu ulepszeń i co za tym idzie uzyskania wymiernych korzyści finansowych. Niektóre z tych działań można wykonać samodzielnie i są one niskonakładowe albo nawet bezkosztowe.

Część z nich wymaga jednak przeprowadzenia audytu energetycznego, który wykaże i uzasadni możliwe oszczędności a także zarekomenduje działania i wskaże ich okresy zwrotu. Przeprowadzenie audytu energetycznego jest konieczne przy ubieganiu się o środki finansowe z dedykowanych programów proefektywnościowych. Dodatkowo podręcznik ten ma pomóc przedsiębiorcy w określeniu pozycji swojego przedsiębiorstwa w kontekście pojęcia Przemysłu 4. 0.

Zachęcamy do lektury i częstego korzystania z opisanych metod i wskazówek.

Jako uzupełnienie do podręcznika został przygotowany self-audyt jest to narzędzie do ułatwiające samodzielne przeprowadzenie audytu energetycznego w przedsiębiorstwie.

Powodzenia!!!

Materiały

Podręcznik do samooceny zużycia energii dla MŚP
Podręcznik​_do​_samooceny​_zużycia​_energii​_dla​_MŚP. pdf3. 13MB

Informacje o publikacji dokumentu

Ostatnia modyfikacja:
19. 12. 2020 22:06 Aneta Ciszewska

Pierwsza publikacja:
23. 05. 2019 14:47 Aneta Ciszewska

Podręcznik informacyjny właściciela Aeg A72710gnx1

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik informacyjny właściciela Aeg A72710gnx1

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik informacyjny właściciela Aeg A72710gnx1