Biuletyn Instruktażowy Haier Hwm120 Bs

Biuletyn Instruktażowy Haier HWM120 BS jest przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat tego modelu pralki. Biuletyn zawiera informacje na temat instalacji, użytkowania, konserwacji, napraw i wiele innych istotnych informacji. Biuletyn zawiera również zdjęcia i ilustracje, które ułatwiają zrozumienie instrukcji. Jest to idealne narzędzie dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej na temat swojej nowej pralki Haier HWM120 BS.

Ostatnia aktualizacja: Biuletyn Instruktażowy Haier Hwm120 Bs

Darmowe pobieranie PDF Instrukcja Użytkownika dla Haier HWM120-BS Pralka/Suszarka

Popularność:

769 wyświetleniaPrzelicz strony:18 stronyTyp pliku:PDFRozmiar pliku:609 Kb

ProduktPralko-suszarki3101119513HWD120-B14979-SHWD120-B14979Washer DryersCEAAJVE00energy_class:EfilterAttr:8filterAttr:12filterAttr:60filterAttr:AfilterAttr:E

  1. Strona główna
  2. Pranie
  3. Pralko-suszarki
  4. HWD120-B14979

HWD120-B14979

Pralko-suszarki I-Pro Seria 7

  • Wprowadzenie
  • Specyfikacje techniczne
  • Dokumentacja
  • To może Cię zainteresować

I-Pro Seria 7

Pralko-suszarki Haier z I-Pro Seria 7 (979) zostały stworzone, aby umożliwić Ci osiągnięcie profesjonalnych rezultatów prania w zaciszu własnego domu. Dzięki kompletnemu zestawowi funkcji poprawiających wydajność prania, gwarantujemy zmniejszenie hałasu i zużycia energii oraz zaoszczędzenia czasu, a nawet precyzyjne dostrojenie czasu trwania cykli. Właśnie dlatego Haier I-Pro Seria 7 stanowi doskonałą odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

Nawet najbardziej delikatne tkaniny będą stale wyglądały jak nowe 

Powierzchnia tego bębna pralko-suszarki firmy Haier jest zaprojektowana w taki sposób, aby nawet najdelikatniejsze tkaniny pozostawały w idealnym stanie, niezależnie od tego, ile razy zostały wyprane. Specjalne wypustki w kształcie „poduszeczek” umożliwiają delikatne prześlizgiwanie się ubrań po powierzchni bębna podczas jego obrotów; tkanina nigdy się nie zaczepia, co mogłoby powodować pogorszenie jej jakości.

15 lat gwarancji na silnik Direct Motion*

Direct Motion marki Haier to bezpaskowy silnik zawieszony bezpośrednio w osi bębna, co znacznie redukuje hałas I wibracje podczas prania. To innowacyjne rozwiązanie gwarantuje zwiększoną trwałość – z gwarancją na 15 lat.

* certyfikat wydawany jest po rejestracji na stronie gwarancje. pl

Kolejna innowacja oświetleniowa firmy Haier

Nie musisz już szukać zgubionych skarpetek – dzięki praktycznemu oświetleniu wnętrza bębna możesz łatwo wkładać i wyjmować pranie, nie martwiąc się, że coś przeoczysz. com/haier/static/custom/products/families-and-triples/13_6809. jpg" alt="Certyfikowane wyniki profesjonalnej higieny"/>

Certyfikowane wyniki profesjonalnej higieny

Doświadcz profesjonalnej dezynfekcji* dzięki wyjątkowości funkcji I-Refresh, która pozwala osiągnąć jeszcze głębsze czyszczenie bez stosowania intensywnych cykli prania.* Źródło: VDE Laboratories, Niemcy - test przeprowadzony na programach Cotton + I-Refresh na obecność bakterii Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki: redukcja o 99, 91% Staphylococcus aureus i 99, 94% Escherichia coli. com/haier/static/custom/products/families-and-triples/13_6352. jpg" alt="Profesjonalna pielęgnacja ubrań w Twoim domu"/>

Profesjonalna pielęgnacja ubrań w Twoim domu

Innowacyjna funkcja i-Refresh odświeża nawet najdelikatniejsze tkaniny – w tym wełnę i jedwab – wykorzystując technologię mikropary. Ta wysoce skuteczna technologia usuwa zapachy, drobny kurz i alergeny, jednocześnie zmniejszając ilość zagnieceń i zmiękczając tkaniny. com/haier/static/custom/products/families-and-triples/13_5466. jpg" alt="Wyższy poziom technologii prania. "/>

Wyższy poziom technologii prania

Pralko-suszarka marki Haier wykorzystuje wewnętrzną cyfrową wagę do określania masy prania, a następnie automatycznie dostosowuje zużycie wody i czas trwania cyklu. Urządzenie oblicza optymalne ustawienia w zależności od ciężaru każdego wkładu, zapewniając doskonałe rezultaty i minimalne zużycie energii dzięki silnikowi Direct Motion. com/haier/static/custom/products/families-and-triples/13_5468. jpg" alt="Pełną parą naprzód, aby lepiej usuwać plamy "/>

Pełną parą naprzód, aby lepiej usuwać plamy 

Ta sprytna funkcja w pralko-suszarkach firmy Haier powoduje rozprowadzenie pary i detergentu wewnątrz bębna, co rozluźnia włókna tkanin i pomaga w usuwaniu uporczywych zanieczyszczeń i plam. Ale to jeszcze nie wszystko – działanie pary sprawia również, że prasowanie jest o wiele łatwiejsze, a nawet zupełnie niepotrzebne, co pozwala Ci zachować więcej czasu na to, co kochasz!

Czystsze urządzenie oznacza czystsze pranie. 

Ekskluzywny materiał firmy Haier zabezpiecza najbardziej wrażliwe obszary pralko-suszarki. Obróbka ABT chroni przed rozwojem pleśni i bakterii we wrażliwych obszarach, takich jak uszczelka drzwi, zapewniając tym samym bardziej higieniczny cykl prania. com/haier/static/custom/products/families-and-triples/13_5471. jpg" alt="Czyszczenie urządzenia zapewniające bardziej higieniczne pranie"/>

Czyszczenie urządzenia zapewniające bardziej higieniczne pranie

Niezwykle użyteczna funkcja Smart Dual Spray firmy Haier to system automatycznego czyszczenia pralko-suszarki, aktywowany na zakończenie każdego cyklu. Oprócz tego, że zapewnia on bardziej higieniczne pranie, dodatkowo na długie lata zwiększa trwałość Twojej pralki!

Klasa A

Ta pralko-suszarka w cyklu prania, jest certyfikowana w nowej klasie energetycznej A. W porónaniu z klasą energetyczną G zużywa o 51% mniej energii. Oszczędza energię, pieniądze i dba o środowisko

Mniej czasu na pranie, wiecej na to co kochasz!

Urządzenia Haier pozwalają zrobić więcej prania w tym samym czasie, oszczędzając przy tym czas, dzięki czemu możesz zrobić więcej rzeczy, które uwielbiasz. Zwiększona pojemność bębna pozwala na mniejszą ilość cykli prania w ciągu roku, nawet o 73 mniej w porównaniu z pralko-suszarką o ładowności 8kg, pomagając tym samym zaoszczędzić energię i wodę!

Nazwa produktu / Kod handlowy

HWD120-B14979

Zabudowa/wolnostojące

Wolnostojące

Pojemność prania (kg): bawełna

12

Pojemność suszenia (kg): bawełna

8

Maksymalna prędkość wirowania (obr/min)

1400

Opóźnienie startu

Tak (do 24 h)

Klasa efektywności energetycznej prania

A

Klasa efektywności energetycznej suszenia

E

Klasa efektywności wirowania

A

nowe: Średnie zużycie energii na 100 cykli prania

54

nowe: Średnie zużycie energii na 100 cykli suszenia

435

Czas trwania cyklu Eco 40 - 60° dla pełnego załadunku

238

Czas prania i suszenia przy pełnym załadunku

580

Poziom hałasu wirowanie EN 60704-3

72

Zużycie wody: pranie + suszenie

100

Nazwa produktu / Kod handlowy

HWD120-B14979

Zabudowa/wolnostojące

Wolnostojące

Pojemność prania (kg): bawełna

12

Pojemność suszenia (kg): bawełna

8

Maksymalna prędkość wirowania (obr/min)

1400

Opóźnienie startu

Tak (do 24 h)

Klasa efektywności energetycznej prania

A

Klasa efektywności energetycznej suszenia

E

Klasa efektywności wirowania

A

nowe: Średnie zużycie energii na 100 cykli prania

54

nowe: Średnie zużycie energii na 100 cykli suszenia

435

Czas trwania cyklu Eco 40 - 60° dla pełnego załadunku

238

Czas prania i suszenia przy pełnym załadunku

580

Poziom hałasu wirowanie EN 60704-3

72

Zużycie wody: pranie + suszenie

100

To może Cię zainteresować

Pralko-suszarki I-Pro Seria 7

Pralko-suszarki I-Pro Seria 7

Jak korzystać?

Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najszybszego dostępu do treści zawartych w instrukcji obsługi urządzenia Haier Washer HWM 120 - BS. Korzystając z podglądu online możesz szybko przejrzeć spis treści i przejść do strony, na której znajdziesz rozwiązanie swojego problemu z Haier Washer HWM 120 - BS.

Dla Twojej wygody

Jeżeli przeglądanie instrukcji Haier Washer HWM 120 - BS bezpośrednio na tej stornie nie jest dla Ciebie wygodne, możesz skorzystać z dwóch możliwych rozwiązań:

  • Przeglądanie pełnoekranowe - Aby wygodnie przeglądać instrukcję (bez pobierania jej na komputer) możesz wykorzystać tryp przeglądania pełnoekranowego. Aby uruchomić przeglądanie instrukcji Haier Washer HWM 120 - BS na pełnym ekranie, użyj przycisku Pełny ekran.
  • Pobranie na komputer - Możesz również pobrać instrukcję Haier Washer HWM 120 - BS na swój komputer i zachować ją w swoich zbiorach. Jeżeli nie chcesz jednak marnować miejsca na swoim urządzeniu, zawsze możesz pobrać ją w przyszłości z ManualsBase.

Instrukcja obsługi Haier Washer HWM 120 - BS

Advertisement
Wersja drukowana

Wiele osób woli czytać dokumenty nie na ekranie, lecz w wersji drukowanej. Opcja wydruku instrukcji również została przewidziana i możesz z niej skorzystać klikając w link znajdujący się powyżej - Drukuj instrukcję. Nie musisz drukować całej instrukcji Haier Washer HWM 120 - BS a jedynie wybrane strony. Szanuj papier.

Streszczenia

Poniżej znajdziesz zajawki treści znajdujących się na kolejnych stronach instrukcji do Haier Washer HWM 120 - BS. Jeżeli chcesz szybko przejrzeć zawartość stron znajdujących się na kolejnych strinach instrukcji, możesz z nich skorzystać.

Biuletyn Instruktażowy Haier Hwm120 Bs

Bezpośredni link do pobrania Biuletyn Instruktażowy Haier Hwm120 Bs

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Biuletyn Instruktażowy Haier Hwm120 Bs